Redactie


Vasile Damian - Project manager - vasile.damian [at] punct.ro


  • Editori

  • Carmen Ivanov - Senior Editor Games - carmen.ivanov [at] itplay.ro
  • Alin Barbulescu - Editor Games - alin.barbulescu [at] itplay.ro
  • Catalin Calciu - Editor Hardware - catalin.calciu [at] itplay.ro
  • Cosmina Despa - Editor Mobile - cosmina.despa [at] itplay.ro
  • Razvan Carstea - Editor Software & Coordonator Downloads - razvan.carstea [at] itplay.ro
  • Hortensia Marculescu - Editor Foto / Video - hortensia.marculescu [at] itplay.ro
  • Mina Hutterer - Editor Stiinta



  • Departament multimedia

  • Catalin Oprea - Producator - catalin.oprea [at] punct.ro
  • Mike Stegaru - Analist Games & Moderator emisiuni
  • Radu Moise - Cameraman & Editare Foto/Video
  • Costin Chioreanu - Cameraman & Editare Video - costin.chioreanu [at] punct.ro



Adresa

Strada Popa Rusu 16A, Etaj 2, Sector 2, Bucuresti 021023